8 lessen RDM Movement Class € 28,- korting

Standaard verzending 1 - 3 Werkdagen

RDM Movement Classes vinden plaats op zaterdagen van 11:00-12:15 uur


Zie onder de informatie over de locatie, data, bijzondere instructies.

Informatie

Wil je (weer) kunnen genieten van je lichaam? Wil je accepteren van wat is en jouw leven optimaliseren? Een switch maken en loslaten van de 'was/ had/ kon' en streven om te werken vanuit jouw mogelijkheden en de helende kracht van positiviteit, dans, muziek en samen delen/ zijn. 

 

De RDM Movement Class is een fijne en toegankelijke  inclusieve dans- en bewegingsles om jouw avontuur aan te gaan. Samen en alleen je lichaam opnieuw leren kennen, ervaren en ervan mogen genieten.

Locatie

Created with Sketch.

- Live op locatie: Academie voor Theater en Dans (Jodenbreestraat 3, 1011 NG Amsterdam).
- Online via Zoom.

Data

Created with Sketch.

RDM Movement Classes zijn van 11:00-12:15 uur

RDM Classes seizoen 22-23

  • Blok 1 - 3 september 2022 t/m 22 oktober 2022
  • Blok 2 - 29 oktober 2022 t/m 17 december 2022
  • Blok 3 - 14 januari 2023 t/m 4 maart 2023
  • Blok 4 - 11 maart 2023 t/m 29 april 2023
  • Blok 5 - 6 mei 2023 t/m 24 juni 2023


Zomerstop: 1 juli 2023 t/m 1 september 2023

Bijzondere instructies

Created with Sketch.

De fysieke lessen op locatie voldoen aan het ATD Corona protocol en de huidige richtlijnen vanuit RIVM.  Daarom is er plek voor een maximaal aantal deelnemers. Inschrijving middels betaling voorafgaand aan de les is verplicht en kan uiterlijk 24 uur voor les aanvang.

De online lessen worden via
Zoom gegeven. Ruim voor aanvang van de les ontvangt u hiervoor de inloggegevens. Ga naar vooraf de les naar Zoom Download Center om Zoom te installeren. Dit is niet verplicht maar wel raadzaam voor de beste ervaring.